O firmie

           ENTERMATIC jest firmą z siedzibą w Zielonej Górze działającą na rynku od początku 2013 roku. Nasza działalność skupia się na produkowaniu przesłon otworowych o najwyższej z możliwych jakości. Przez wiele lat poprzedzających założenie firmy nasz personel zajmował się sprzedażą i montażem takich właśnie produktów dostępnych na naszym rynku. W trakcie tego okresu borykaliśmy się z wieloma problemami związanymi z jakością i rozwiązaniami technicznymi montowanych przez nas przesłon otworowych innych firm. Procent reklamacji i poprawek był na tyle niezadowalający, że stawiał nas jako dystrybutora w złym świetle, doprowadzał naszych klientów do rozstrojów nerwowych i generował niewspółmierne koszty.

Wszystko to miało wpływ na decyzję o samodzielnym produkowaniu przesłon otworowych. Na podstawie wieloletniego doświadczenia w montażu i użytkowaniu, nasze produkty skonfigurowaliśmy tak, żeby były jak najbardziej niezawodne. Materiały których używamy do produkcji pochodzą od najlepszych producentów europejskich i są najlepszego z możliwych gatunku. Jesteśmy w stałym kontakcie z ekipami montującymi nasze produkty i przyjmujemy każdą krytykę, uwagę i sugestię, która może wpłynąć na poprawę jakości i niezawodności naszego produktu, reagując natychmiast i wdrażając ulepszenia.

Patrząc oczami montażystów i użytkowników końcowych wprowadziliśmy wiele rozwiązań, których nie ma na runku. Wyposażamy nasze produkty we wszystko co powinny posiadać, nie uszczuplając kosztów produkcji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że inwestycje budowlane są na lata, a nie na chwilę dlatego nasze wyroby cieszą się dużym powodzeniem i zadowalają naszych klientów.

 „Rozczarowanie spowodowane niską jakością pamięta się długo po przeminięciu radości spowodowanej niską ceną” - autorem tego stwierdzenia jest Aldo Gucci, a my możemy śmiało powiedzieć, że jego słowa są mottem przyświecającym rozwojowi naszej firmy.Przegląd systemów ENTERMATIC

Jeżeli szukasz rozwiązania niestandardowego skontaktuj się z nami!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że możesz potrzebować dedykowanych produktów do swojego domu.